اجتماعی

اتباع استان تهران برای برپایی موکب تاییدیه دریافت کنند

جانشین ستاد اربعین استان تهران:

محسن نایبی معاون امنیتی استاندار و جانشین ستاد اربعین استان تهران در این جلسه ضمن تاکید بر آماده سازی شرایط ضمن تاکید آماده سازی زیرساخت‌ها جهت ارائه خدمات مطلوب در مسیر راهپیمایی اربعین امام حسین (ع) در سال جاری گفت: از آنجا که برگزاری مراسم اربعین مسبوق به سابقه می‌باشد، موضوعاتی همچون کمک‌رسانی، اعزام، اسکان و هماهنگی بین دستگاهی همچون سال‌های گذشته و بهتر از آن باید انجام شود. 
معاون استاندار تهران با بیان این مطلب که خدمات به زائرین باید از داخل مرز‌های کشور آغاز شود گفت: ارائه خدمات مختص شهر نجف و محل استقرار مواکب ستاد اربعین استان نیست بلکه باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا زائران در اماکن مختلف نظیر ترمینال‌های اتوبوسرانی و فرودگاه امام نیز از خدمات مواکب بهره‌مند شوند. 

مطلب پیشنهادی:  در داوری، هزینه دادرسی پرداخت نمی‌شود

نایبی به لزوم تهیه برآورد‌های لازم جهت پشتیبانی مراسم اربعین اشاره کرد و گفت: ستاد استان در نجف از ماه آینده مستقر میشود لذا لازم است کلیه اقدامات طی یک جدول زمانبندی به دبیرخانه ستاد ارائه شده تا بر اساس آن تصمیم گیری و برنامه. ریزی نماییم.
جانشین ستاد اربعین استان تهران در خصوص اعزام اتباع و استقرار مواکب آنها گفت: اتباع سایر کشور‌ها که قصد استقرار موکب در مسیر راهپیمایی را دارند، قبل از ثبت موکب خود در ستاد عتبات استان باید نسبت به اخذ تاییدیه از اداره کل اتباع و مهاحرین خارجی استان تهران اقدام نمایند.
بر اساس این گزارش، در ادامه جلسه هر کدام از روسای کمیته‌ها به تشریح اقدامات و بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *