اجتماعی

قیمت هر کیلو گوشت دام زنده در عید قربان ۳۳۰ تا ۳۳۵ هزار تومان

مهدی بختیاری‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح روند عرضه گوشت دام زنده ویژه روز عید قربان گفت: از صبح روز گذشته ۱۵ جایگاه عرضه گوشت دام زنده فعالیت خود را آغاز کردند. از این تعداد جایگاه عرضه گوشت دام زنده در سطح شهر تهران ۳ جایگاه به صورت ثابت و مستمر فعالیت می‌کنند و ۱۲ جایگاه موقت نیز ویژه روز عرفه و عید سعید قربان در سطح شهر فعالیت خواهند کرد. 

وی افزود: امروز همزمان با روز عید قربان نیز تمامی جایگاه‌ها از ساعت ۴ صبح فعالیت خود را آغاز کردند و سطح تمامی جایگاه‌ها قیمت عرضه هر کیلو گوشت دام زنده بین ۳۳۰ تا ۳۳۵ هزار تومان است. 

وی ادامه داد: خوشبختانه امسال با همکاری سازمان امور عشایر دام‌های با کیفیت عشایر و روستاییان در سطح جایگاه‌ها عرضه می‌شود. در تمامی جایگاه‌ها دام نر جوان عرضه می‌شود و خوشبختانه در آغازین ساعات بامداد امروز شاهد استقبال خوبی از سوی شهروندان بودیم؛ به شکلی که در برخی از جایگاه‌ها نیمی از دام‌ها از روز گذشته تا صبح امروز به فروش رفته است. 

مطلب پیشنهادی:  توقیف کشنده حامل هروئین در تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران تاکید کرد: ۱۵ هزار راس دام برای عرضه در مراکز وارد شده است که حدود یک سوم از این میزان در روز عرفه به فروش رفته و پیش‌بینی می‌کنیم دو سوم باقیمانده نیز امروز به فروش رود. به میزان لازم دام وارد مراکز شده و کمبودی نداریم؛ اما اگر در ساعات آینده کمبودی احساس شود با همکاری سازمان امور عشایر از دپوی موجود برای ورود دام زنده به مراکز شهرداری تهران استفاده خواهیم کرد. 

وی افزود: در تمامی جایگاه‌های عرضه گوشت دام زنده همکاران و ناظران ما حضور دارند که اگر شهروندان مشکلی در زمینه قیمت و یا ترازو داشته باشند می‌توانند به این همکاران مراجعه کنند؛ لذا اگر شهروندان شکایتی را اعلام کنند در مراکز عرضه گوشت دام زنده شهرداری تهران در لحظه پیگیری‌ها انجام خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  بازداشت بیش از ۱۵۰ سارق مغازه و مالخر حرفه‌ای طی ۳ روز در کشور

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *