اجتماعی

معمای سرقت مشاعات ساختمانی در دولت آباد حل شد

سرهنگ محمدقاسم طرهانی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از مشاعات ساختمانی رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۶۷ دولت آباد با انجام اقدامات تخصصی فنی و کاربردی هویت سارقان و مخفیگاه وی را در یکی از محلات دولت آباد شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی منسجم نسبت به دستگیری افراد اقدام و اموال مسروقه شامل تعدادی دوچرخه، پمپ آب‌های صنعتی و… به ارزش حدودی سه میلیارد ریال از مخفیگاه سارقان کشف که در ابتدا منکر سرقت شدند و پس از انتقال به کلانتری و مواجهه با مدارک و مستندات ارائه شده توسط ماموران چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۱۲ فقره سرقت مشاعات ساختمانی اعتراف نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی اعزام که با قرار مناسب روانه زندان شدند و تحقیقات در جهت شناسایی دیگر جرائم که از سوی متهمان دستگیر شده متصور بوده در دست اقدام می‌باشد.

مطلب پیشنهادی:  کیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

سرهنگ “طرهانی” در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اطلاع از فعالیت افراد مشکوک، موضوع را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی نمایند.

 

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *