اجتماعی

ازدواج؛ بهانه‌ای برای اغفال 

علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اواخر امسال، زن جوانی به اداره  آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، دخترم به بهانه خرید لوازم تحریر از خانه بیرون رفته اما دیگر بازنگشته و تلفن همراهش خاموش است؛ لطفا کمک کنید.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان) تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل موردنظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند دختر جوان به مغازه لوازم تحریری مراجعه نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک مرد جوان با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی مقصد فرار آنها را در شمال تهران شناسایی کنند.

مطلب پیشنهادی:  زندانی محکوم به قصاص به خاطر سکته جان باخت

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم شدند که در ادامه نیز دختر جوان پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی، به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان برای فرار از خانه به قصد ازدواج اعتراف کرد.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس قرار گرفت.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *