اجتماعی

دستگیری سارقین جیب بر در مترو

۰۹:۵۶ ۱۳ تير ۱۴۰۳

سرهنگ عباس کرمی راد گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، در خصوص جیب بری در سطح مترو پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار همکاران پلیس تخصصی مترو این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی ماموران نشان می‌داد، اغلب اتباع افاغنه با پرسه زنی در نقاط جرم خیز و داخل واگن‌های شلوغ مترو سوژه مورد نظر را انتخاب و در زمانی مناسب اقدام به سرقت گوشی موبایل می‌نمودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: عوامل انتظامی در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و چهره زنی در ورودی‌ها و سکو‌ها اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی نمودند.

وی در ادامه ابراز داشت: همکاران تخصصی این یگان در گام بعدی با روش‌های علمی و بررسی‌های تخصصی در ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۳ در ایستگاه مترو شهید بهشتی در سالن مسافری افراد مذکور را شناسایی که قصد رفتن به سفارت را داشته متوقف و طی بررسی گوشی موبایل که به همراه داشته مشخصی گردید هر سه دستگاه گوشی همراه مسروقه بوده و از مسافرین سرقت کرده اند که هر سه نفر دستگیر و جهت بررسی‌های بیشتر تحویل همکاران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد گردید.

مطلب پیشنهادی:  ورود ۱۰ هزار زائر ایرانی به مکه مکرمه

فرمانده یگان انتظامی مترو در ادامه ابراز داشت: شهروندان گرامی در زمان ورود به مترو و همچنین داخل واگن‌های مترو مراقب گوشی همراه و اموال خود باشند که سارقین از شلوغی استفاده میکنند و سرقت‌های خود را انجام میدهند.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *