ورزشی

فرار انگلیس از شکست مقابل بلژیک در لندن/ پیروزی آلمان و فرانسه و شکست پرتغال + فیلم

دیدار‌های دوستانه ملی سه شنبه شب در نقاط مختلف جهان برگزار شد که در مهمترین مسابقات نتایج زیر رقم خورد.

تیم ملی انگلیس در ورزشگاه ویمبلی لندن میزبان بلژیک بود که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. یوری تیلمانس هر دو گل بلژیک را زد و تونی (پنالتی) و بلینگام (دقیقه ۹۵) برای انگلیس گل زدند تا این تیم بعد از شکست مقابل برزیل دومین باخت پیاپی را تجربه نکند.

آلمان میزبان مسابقات یورو ۲۰۲۴ در شهر فرانکفورت دو بر یک مهمانش هلند را شکست داد. هلند ابتدا یک گل زودهنگام توسط ویرمان به ثمر رساند، اما ماکسیمیلیان میتلستات و فولکبرگ در دقایق ۱۱ و ۸۵ برای آلمان گل زدند تا ژرمن‌ها بعد از فرانسه یک تیم قدرتمند اروپایی دیگر را هم شکست دهند و خودشان را به عنوان مدعی اصلی فتح یورو معرفی کنند.

مطلب پیشنهادی:  رود حریف سیتسیپاس در فینال مسابقات تنیس مونته کارلو شد

فرانسه سه بر دو از شد شیلی عبور کرد. در این دیدار که در شهر مارسی برگزار شد، فافانو، موانی و ژیرو برای خروس‌ها گلزنی کردند.

در سایر دیدا‌های مهم، پرتغال با دو گل مغلوب میزبانش اسلوونی شد، کرواسی چهار بر دو مصر را شکست داد، اتریش شش بر یک ترکیه را در هم کوبید، دانمارک با دو گل جزایر فارو را برد، نروژ  و اسلواکی با تساوی یک بر یک رضایت دادند، سوئیس با یک گل ایرلند را از پیش رو برداشت، اسکاتلند یک هیچ از ایرلند شمالی شکست خورد و ساحل عاج دو بر یک اروگوئه را مغلوب کرد.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *