اجتماعی

جشنواره خاص در پارک لاله! همه دعوتید + تصاویر

پارک لاله تهران از اول ماه مبارک رمضان و همزمان با عید نوروز میزبان بزرگترین جشنواره رمضانی کشور و منطقه با عنوان “شهر رمضان” است. جشنواره‌ای که این روز‌ها مورد استقبال شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی از استان‌های مختلف قرار گرفته است.

در این جشنواره شرکت‌کنندگان بعداز افطار در پارک لاله حضور پیدا می‌کنند و از برنامه‌های متنوع استفاده می‌کنند. جشنواره “شهر رمضان” چهره جدیدی از تهران را به همگان نشان می‌دهد.

محمدامین توکلی‌زاده؛ معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در بازدید از ویژه برنامه «شهر رمضان» در بوستان لاله گفت: تلاش شهرداری تهران جذب سلایق مختلف مردم با برگزاری برنامه‌های متنوع میدانی است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افزود: امسال این توفیق حاصل شد تا شاهد قرین شدن دو بهار باشیم. بهار طبیعت و بهار قرآن به مناسبت این تقارن و میمنتی که به وجود آمده، تلاش می‌کنیم تا نشاط معنوی متفاوتی را همراه با همه شهروندان تهرانی تجربه کنیم. وقایع و رخداد‌های متنوعی در ویژه برنامه «شهر رمضان» طراحی شده تا بتواند از اقشار مختلف مردم میزبانی کند و لحظات شاد و معنوی را برای همه خانواده‌ها به وجود بیاورد.

مطلب پیشنهادی:  پایان محدودیت‌ها در معابر منتهی به مصلای تهران

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های میدانی در بوستان‌ها و مکان‌های مهم شهر تهران ادامه داد: مدیریت شهری تجربه بسیار خوبی را در ۲ سال گذشته داشته است که از آن جمله می‌توان به برگزاری ویژه برنامه «محرم شهر»، «دهکده‌های المپیک»، «نوروزگاه‌ها» و … اشاره کرد.

توکلی زاده تصریح کرد: در این برنامه‌ها رخداد‌هایی برای مخاطبان طراحی شده تا بتوانند همراه با خانواده‌شان برای ساعاتی سرگرم شوند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهر تهران خاطرنشان کرد: پارک لاله به عنوان یکی از بوستان‌های اصلی و دیدنی شهر تهران، امسال به عنوان مرکز برنامه‌های نوروزی و رمضانی شهر تهران انتخاب شده است. مجموعه جشنواره‌های متنوعی در این بوستان مستقر شده و تلاش ما این است که با برگزاری این رخداد‌ها بتوانیم ذایقه متنوع مردم را به خود جلب کنیم. جشنواره بازی‌های الکترونیک، جشنواره غذای اقوام، برنامه‌های متنوع ورزشی، حضور شخصیت‌های محبوب تلویزیونی، موسیقی سنتی اقوام و … از جمله همین برنامه‌هاست که تا پایان ماه مبارک رمضان در پارک لاله برقرار خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  کشف یک میلیارد تومان دخانیات قاچاق در جنوب تهران

براساس این گزارش، ویژه برنامه «شهر رمضان»، هر شب پس از افطار در بوستان لاله شهر تهران برقرار است و برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و بازی برای رده‌های سنی مختلف به همت شهرداری تدارک دیده شده است این برنامه‌های تا پایان ماه مبارک رمضان در بوستان لاله برگزار می‌شود.

اجرای ورزش های زورخانه ای در جشنواره رمضان در پاک لاله

حضور مردم در جشنواره رمضان در پاک لاله

حضور کودکان در جشنواره رمضان در پاک لاله

اجرای نمایش در جشنواره رمضان در پارک لاله

حضور مردم روزه دار در جشنواره رمضان در پارک لاله

برش کیک در جشنواره رمضان در پارک لاله

منبع : تسنیم

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *