اجتماعی

ضرورت هم‌افزایی تمامی قوا و دستگاه‌ها در جهت تحقق شعار سال

 علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران در دیدار نوروزی با جمعی از کارکنان قضائی و اداری مجموعه قضائی استان تهران ضمن تبریک سال جدید و تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن و معنویت، از درگاه خداوند متعال قبولی طاعات و عبادات جمع حاضر را در ماه مهمانی پروردگار مسئلت کرد و در عین حال بر ضرورت بهره‌مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

وی افزود: در سال جدید دادگستری کل استان تهران به‌عنوان پیشانی عدلیه منشأ ارائه خدمت شایسته به مردم خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات کارکنان قضائی و اداری دادگستری کل استان تهران در سال گذشته در جهت ارائه خدمت شایسته به مراجعان، خاطرنشان کرد: در سال گذشته اقدامات مهم و قابل توجهی در مجموعه قضائی استان تهران صورت گرفت که بدون شک این توفیقات با تلاش‌ها و مجاهدت‌های کارکنان قضائی و اداری در بخش‌های مختلف حاصل گردید که حقیقتاً جای تقدیر دارد و ان‌شاءالله با استعانت از خداوند متعال در سال جدید نیز دادگستری کل استان تهران به‌عنوان پیشانی عدلیه منشأ ارائه خدمت شایسته به مردم و رشد و تعالی بیش از پیش دستگاه قضا خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  استخدام ۷۰۰ محیط‌بان در دولت سیزدهم/ خریداری بیش از هزار موتورسیکلت و خودروی عملیاتی

وی در بخش دیگری از سخنان خود به راهبرد تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم» اشاره کرد و در عین حال بر ضرورت هم‌افزایی و تعامل تمامی قوا و دستگاه‌ها در جهت تحقق این راهبرد تاکید کرد.

القاصی، عنوان کرد: رویکرد دستگاه قضا درباره راهبرد تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال جاری استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و به‌طور خاص ظرفیت‌های مردمی در جهت حمایت از چرخه تولید و رفع موانع موجود در این مسیر خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه بخشی از حمایت‌های دستگاه قضا از چرخه تولید در مقام مساعدت به دولت را مورد مداقه قرار داد و اظهار کرد: در سال گذشته تلاش و تمرکز دادگستری کل استان تهران بر تقویت ارتباط با صاحبان صنایع و تولیدکنندگان در جهت احصای مسائل و مشکلات آنها استوار بود و تلاش‌های گوناگونی در جهت حل مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی صورت گرفت که نتایج مؤثری به‌دنبال داشت.

مطلب پیشنهادی:  آغاز رویداد «ایمنی حمل و نقل» در پایتخت از امروز

وی با تاکید بر راهگشایی ورود دستگاه قضا در جهت حل مشکلات واحد‌های تولیدی در مصادیق مختلف، اذعان کرد: با توجه به آسیب‌شناسی‌های صورت‌گرفته در پایان سال گذشته در خصوص عمده مشکلات و چالش‌های تولیدکنندگان و صنعت‌گران، تمرکز دادگستری کل استان تهران در سال جدید بر حل این مشکلات و چالش‌ها از طریق هم‌افزایی و تعامل با سایر دستگاه‌ها خواهد بود.

القاصی با اشاره به تأکیدات ریاست قوه قضائیه درباره اولویت‌های سال جدید در عدلیه، اظهار کرد: مجموعه قضائی استان تهران اعلام آمادگی می‌کند که با تمام ظرفیت خود در مسیر مأموریت‌های تعریف شده از سوی ریاست قوه قضائیه در سال جدید گام خواهد برداشت تا ان‌شاءالله با اهتمام، پشتکار، اراده، دلسوزی و انگیزه همکاران بتواند بیش از سنوات گذشته خدمتگزاری صادق، بدون منت و ادعا برای جامعه باشد.

رئیس کل دادگستری استان تهران در بخش پایانی سخنان خود ضمن مسالت کردن توفیقات روزافزون برای کارکنان قضائی و اداری مجموعه قضائی استان تهران در جهت خدمت به جامعه، بر ضرورت تمتع از تمامی لحظات ماه مبارک رمضان و به‌خصوص لیالی قدر تاکید کرد.

مطلب پیشنهادی:  قطعنامه اجلاس تهران در مجمع جهانی محیط‌زیست ملل متحد تصویب شد

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *