ورزشی

کعبی: شک نکنید فولاد به جایگاه اصلی اش برمی گردد/ ویسی می خواهد به تیم شهرش کمک کند

حسین کعبی مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره وضعیت قراردادش با این تیم اهوازی اظهار کرد: من یک ماه پیش با فولاد قرارداد بستم و به این تیم برگشتم، چون فولاد تیم خودم بود.

فولاد نباید اینجای جدول باشد 

کعبی  درباره عملکرد تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر فوتبال گفت: عملکرد جالبی نداشت، اما مطمئن باشید روز به روز بهتر خواهد شد. همچنین  ۱۰ بازی باقی مانده است و مطمئن باشید اتفاقات خوبی برای فولاد رخ می‌دهد و شک نکنید. شاید اکنون خیلی دیر شده  و فولاد نباید اینجای جدول باشد. فولادی که در سال‌های گذشته ۲ جام برده، شرایط خاص خود را دارد و نباید به این روز بیفتد و مطمئن باشید اتفاقات خوبی برای این تیم می‌افتد، چون آدم‌های خوزستانی که برگشتند دلسوز فولاد هستند و انتظاراتی که مردم از بومی‌های خود دارند برآورده می‌شود و نتایج خوبی به دست می‌آوریم و فولاد به جایگاه بالاتر می‌رسد.

ویسی دلش برای فوتبال خوزستان می سوزد 

کعبی درباره اینکه به نظرش تیم فولاد با عبدالله ویسی می‌تواند به موفقیت برسد، گفت: صددرصد، ویسی خوزستانی است و دلش برای فوتبال خوزستان می سوزد. او از لحاظ فوتبالی کار بلد است و در  خیلی تیم‌ها کار کرده است و تعصب و غیرت به تیم شهر خود دارد. مطمئن باشید مربیان خوزستانی که برگشتند دلشان می‌سوزد و این اتفاق می‌افتد و کمک حال تیم خواهیم بود. هر مربی بود این پیشنهاد قبول نمی‌کرد، اما ویسی برای کمک کردن به تیم شهرش سرمربیگری فولاد را قبول کرد. او گفته که مدیون مردم خوزستان است. من هم به شخصه هر پیشنهادی بود قبول نمی‌کردم، اما همین فولاد زمانی به من کمک کرد و دستم را گرفت و وظیفه ام می‌دانم که به این تیم کمک کنم تا شرایط فولاد بهتر شود.

مطلب پیشنهادی:  شکست سنگین استون ویلا در انگلیس/ فیورنتینا در ثانیه های پایانی پیروز شد

مربی فولاد خوزستان درباره اینکه با این شرایط این تیم در لیگ برتر باقی می‌ماند، گفت: شاید کار سختی باشد، اما شک نکنید که اتفاقات خوبی می‌افتد و فولاد به جایگاه اصلی اش برمی گردد.

من به فولاد برگشتم تا تیمم در لیگ ماندگار شود 

او درباره اینکه جابه جایی زیادی روی نیمکت فنی فولاد صورت گرفت و ثبات در مربیگری نداشته است، گفت: من به عقب برنگردم بهتر است، چون این مسائل به من ارتباطی ندارد. من آمده ام که به شهر و استان خود خدمت کنم و اکنون خودم باید شرایطی فراهم کنم تا تیمم در لیگ برتر ماندگار شود. آنهایی که پشت صحنه هستند جواب بدهند بهتر است. من فقط می‌توانم فضای خوبی برای فولاد فراهم کنم تا نتیجه بگیرد.

بازیکنان فولاد را باید از لحاظ ذهنی و فکری برگردانیم 

کعبی درباره اینکه تعطیلات لیگ برتر  در روند تیم فولاد تاثیرمی گذارد، گفت: ما تعطیلات زیادی نداریم و  از روز شنبه ۴ فروردین ماه تمرینات خود را شروع کردیم. ما فضا را طوری درست کردیم که فکر بازیکنان آزاد باشد و از لحاظ فکری و ذهنی برگردند و با آرامش تمرینات خود را انجام بدهند و بتوانیم در این ۱۰ بازی نتایج مطلوبی  بگیریم. به هر حال تیم ما از لحاظ فنی و بازیکن فوق العاده است و فقط از لحاظ روحی و روانی بازیکنی که باید به ۱۰۰ درصد برسد نرسیده است. همه بازیکنان  برای ما عزیز هستند و می‌توانند به تیم فولاد کمک کنند و مطمئن باشید این اتفاقات می‌افتد.

مطلب پیشنهادی:  رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا/ دست رستمی به مدال طلا نرسید + فیلم

مطمئن باشید فولاد را از بحران خارج می کنیم 

مربی فولاد درباره مشکلات این تیم اهوازی گفت: به نظرم فوتبال لذت خاص خود را دارد و این اتفاق برای فولاد افتاده است. ما خودمان را نمی‌توانیم با اروپا مقایسه کنیم، اما همین اتفاقات هم برای کل دنیا می‌افتد. تیم فولاد امسال به بحران رفته است، اما مطمئن باشید از بحران خارج می‌شویم و آن نتایج مطلوب که بخواهیم می‌گیریم، چون لیاقت فولاد اینجای جدول نیست.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *