ورزشی

اوسمار: معلوم نیست فصل آینده هم در پرسپولیس باشم

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین سرخپوشان  درباره شرایط این تیم گفت: ابتدا سال نو را به همه مردم ایران تبریک می گویم و امیدوارم سالی پر از برکت و برآورده شدن تمام آرزوهایشان باشد. تمرینات را روز دوشنبه پس از یک هفته آغاز کردیم و تمرین خیلی آرامی داشتیم که از آن راضی هستم. حضور تماشاگران  خیلی خوب است و باعث می شود ارتباط بین تیم و هواداران خیلی بیشتر شود.

او درباره اینکه آیا بابت تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس صحبتی با باشگاه داشته یا خیر،‌ گفت: بیشتر تمرکزم روی این فصل است. قرارداد من هم پایان فصل تمام می شود و معلوم نیست خود من برای فصل آینده در این تیم باشم یا خیر؛ بنابراین در چنین شرایطی تمرکزم بر روی فصل جاری است.

اوسمار درباره وضعیت بازیکنان ملی پوش که در تمرین نبودند گفت: وحدت هنانوف تنها مصدوم ماست که در دیدار تیم ملی تاجیکستان با عربستان مصدوم شده است. با کادر پزشکی تاجیکستان در ارتباطیم تا بیینیم مصدومیت او در چه حدی است. به بیرانوند و کنعانی زادگان نیز بیشتر استراحت دادیم تا با انرژی کامل به تمرینات بازگردند.

مطلب پیشنهادی:  قاسمپور: آدم‌های کوچک در راس صنعت نفت بودند

او در پاسخ به این سوال که چه مقدار به قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری امیدوار است، خاطرنشان کرد: قبل از عید شرایط خوبی داشتیم و امیدوارم این شرایط را ادامه دهیم و به هدفمان که قهرمانی در لیگ است برسیم.

اوسمار  درباره وضعیت پرداختی های باشگاه به بازیکنان و کادر فنی، گفت: همه می دانند شرایط مالی باشگاه چگونه است. باشگاه تمام سعی خود را می کند با وجود مشکلاتی که هست این تعهدات را انجام دهد. درست است مبلغی که باید می گرفتیم را نگرفته ایم اما باشگاه در حال تلاش است تا این موضوع برطرف شود.

سرمربی برزیلی پرسپولیس درباره تساوی برزیل و اسپانیا در دیدار دوستانه گفت: داوران ۲ پنالتی برای اسپانیا گرفتند که نباید می گرفتند. بازی باید ۳ بر یک به نفع برزیل تمام می شد.

او درباره نسل جدید بازیکنان در تیم ملی فوتبال برزیل اظهار کرد: برزیل هم مثل آلمان و اسپانیا از بازیکنان جوانی که آینده خوبی دارند استفاده می کند.

مطلب پیشنهادی:  چشمی آماده تمدید قرارداد با استقلال

او درباره اظهارات یحیی گل محمدی مبنی بر اینکه از سرمربیگری اوسمار در پرسپولیس حمایت می کند، بیان  کرد: یحیی هم یک مربی خوب و هم یک معلم برای من بود. من در کنار او خیلی چیزها درباره فوتبال ایران یاد گرفتم. او اگر به یک تیم دیگر می رفت شاید کل کادر فنی نیز همراه او می رفتیم بنابراین اکنون  چیزی ندارم که بگویم.

اوسمار درباره اولین حضور بانوان در تمرین پرسپولیس نیز گفت: خیلی خوشحال شدم که دیدم به غیر از بازی های رسمی که بانوان می آیند، آنان در تمرینات هم حصور پیدا کردند. در برزیل این اتفاق در فرهنگ ماست و از این موضوع برای فوتبال ایران نیز خوشحال شدم. 

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *