ورزشی

پیروانی: پرسپولیس نباید دغدغه مالی داشته باشد

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین این تیم  اظهار کرد: شرایط تیم خوب است و تمرینات منظمی داشتیم. اولین بازی ما مقابل گل گهر است و قبل از آن هم یک بازی دوستانه با مس رفسنجان خواهیم داشت. ان شا الله به اهداف خود برسیم. 

او درباره زمان حضور ملی پوشان در تمرینات پرسپولیس، گفت: ترابی که آمده است. بیرانوند، کنعانی زادگان و اورونوف هم با اجازه سرمربی تیم فردا یا پس فردا به تیم ملحق می‌شوند.

پیروانی  درباره شرایط مالی باشگاه و اینکه آیا بازیکنان از پرداختی‌ها رضایت دارند یا خیر، گفت: مطمئنا بازیکنان که راضی نیستند و از ۲ سال قبل طلبکار هستند. امیدوارم برای بحث خصوصی سازی به جمع بندی برسند. مدیر عامل و هیئت مدیره تلاش می‌کنند، اما بازیکنان طلب دارند و یکسری آپشن ها هست.  تیمی که سال گذشته ۳ قهرمانی داشته و امسال هم در کورس برای کسب ۲ عنوان قهرمانی است، فکر می‌کنم نباید آنقدر دغدغه مالی داشته باشد. برخی تیم‌ها مشکلات مالی ندارند و فقط دغدغه فنی دارند. این منطقی نیست تیمی مثل پرسپولیس  با این  همه هوادار با  مشکلات مالی روبرو باشد.

مطلب پیشنهادی:  قطعی‌شدن ۳ برنز بوکسور‌های ایران در تورنمنت بین‌المللی قزاقستان

پیروانی درباره حواشی واگذاری پرسپولیس به یکی از بانک ها، گفت: اینکه تیم به کدام زیرمجموعه یا بنگاه یا بانکی واگذار شود به عهده ما نیست و تصمیم گیرنده افراد دیگری هستند. اما باور کنید هر مجموعه‌ای بیاید و پرسپولیس را بگیرد برایش افتخار است. این همه تبلیغ و تلاش می‌کنند که شناخته شوند، اما با برند پرسپولیس معمولی‌ترین موضوع را می‌توانند بزرگ جلوه دهند. برای هر مجموعه‌ای باعث افتخار است که مالکیت پرسپولیس را بر عهده بگیرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بانک مرکزی اعلام کرده بانک‌ها نمی‌توانند مالکیت تیمی را بر عهده بگیرند، گفت: این مشکلات هیئت دولت، خصوصی سازی و کسانی است که تصمیم گیرنده هستند. ما نه می‌دانیم و نه بلدیم. بحث ما فنی و ورزشی  است. باید طوری تصمیم بگیرند تا این دوگانگی بوجود نیاید.

او درباره پرداخت بدهی رضا اسدی نیز خاطرنشان کرد: باشگاه در حال تلاش است تا بدهی‌های انباشته که از قبل به ارث رسیده را پرداخت کند.

مطلب پیشنهادی:  شهرداری ارومیه راهی مرحله نیمه نهایی شد

مدیر پرسپولیس  در پاسخ به این سوال که آیا اوسمار لیست بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه داده یا خیر، اظهار کرد: هر بازیکنی باید افتخار کند در پرسپولیس بازی کند. هر مربی هر بازیکن یا هر فردی که در باشگاه پرسپولیس سمت دارد باید افتخار کند. اوسمار لیست نداده، اما باشگاه تلاش می‌کند بازیکنان خوب و بزرگ که تیم‌های دیگر به دنبالشان هستند را  به راحتی از دست نمی دهد.

پیروانی در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال بیانیه‌ای صادر کرده بود که در آن نسبت به بازی نکردن ملی پوشانش در تیم ملی انتقاد کرده بود، گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

 پیروانی قبل از ورود بانوان به ورزشگاه، در این باره گفت: این موضوع از نظر من بلامانع است و هر روز می‌توانند بیایند.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور هواداران در تمرین امروز با حراست هماهنگ کرده بود یا خیر، خاطرنشان کرد:  من مسئول هماهنگی در این باره نیستم.

مطلب پیشنهادی:  رونمایی از دربی اولی‌های سرخابی

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *