اقتصادی

کالا‌های مورد نیاز هیات‌های ویژه شب‌های قدر تامین است

جبرئیل برادری گفت: در لیالی قدر و با افزایش تقاضای اقلام اساسی از جمله برنج، گوشت قرمز و گوشت مرغ برای استفاده در هیات‌های عزاداری، به‌منظور تامین نیاز هیات‌های مذهبی تهران با هماهنگی‌های انجام شده بخشی از نیاز مساجد، حسینیه ها، تکایا و هیات‌های عزاداری تامین شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اظهار داشت: تاکنون ۱۵۰ تن گوشت مرغ، ۳۰۰ تن برنج، ۱۰۰ تن شکر و گوشت قرمز منجمد تا سقف ۴۰ تن سهمیه تخصیص یافته است.

برادری با اشاره به چگونگی توزیع این محصولات بین هیات‌های مذهبی، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام، مقرر شده است توزیع این کالا‌ها از طریق سازمان تبلیغات اسلامی صورت گیرد.

وی خاطرنشان‌کرد: هیات‌های مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی نامه به سردخانه «هشت شهریور» برای دریافت گوشت مرغ منجمد و سازمان تبلیغات برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

مطلب پیشنهادی:  نرخ بهره بین بانکی به ۲۳.۶۳ درصد رسید + جدول

برادری گفت: توزیع این اقلام از امروز آغاز می‌شود و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیات‌های مذهبی و برپایی مجالس مذهبی قدمی برداشته باشیم.

وی تاکید کرد: با توجه به موجود مکفی اقلام اساسی، امکان تامین و تخصیص کالا‌های مذکور به میزان مورد درخواست فراهم است و هیچ گونه کمبودی در بازار نخواهد بود.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *