اجتماعی

سرعت زیاد سواری رنو حادثه آفرید 

سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: در ساعت ۱۹:۳۰ شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده در بزرگراه آوینی شرق به غرب نرسیده به رجایی اتفاق افتاده است. سواری رنویی که در این محدوده و با سرعت زیاد در حال تردد بوده پس از رفتن در لاین مخالف با یکدستگاه سواری کوییک و سواری هیوندا برخورد می‌کند. 

او بیان کرد: تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند. 

سرهنگ جوانبخت ادامه داد: راکب و سرنشین موتورسیکلت در این حادثه ۵ نفر از رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه مصدوم می‌شوند که با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می‌کردند. 

مطلب پیشنهادی:  تسویه دولت با فروشندگان طرح کالابرگ طی ۴ روز آینده

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور فاتب مشخص گردید، سرعت زیاد ناشی از عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث بروز این حادثه می شود. 

او از رانندگان خواست در معابر خلوت و هیچ گاه سرعت را چاشنی تردد‌های خود نکرده و همیشه با سرعت مطمئنه در معابر خلوت بویژه بزرگراه‌ها و تاریکی هوا تردد داشته باشندو تمام توجه و دقت خود را صرف نگاه کردن به جلو و اطراف نمایند تا شاهد بروز اینگونه حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *