اقتصادی

هیچ محدودیتی برای پرواز‌های دوحه وجود ندارد

سعید چلندری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی قطر به ایران برقرار است گفت: تمامی شایعات ممنوعیت و یا محدودیت پروازی  شرکت هواپیمایی قطر  را تکذیب می‌کنم.

چلندری افزود: از ۳۱ مارس( ۱۲ فروردین) که از نظر هواپیمایی وارد فصل تابستانی پروازها می‌شویم شرکت هواپیمایی قطر روزانه با دو پرواز برای مدت ۶ ماه آینده مجوز اخذ کرده  است و طی صحبت دوجانبه بدون وقفه این برنامه را انجام خواهد داد.

 مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تاکید کرد: هیچ مسافری در مسیر دوحه به تهران و بالعکس با محدودیت وجود پرواز مواجه نخواهد شد.

چلندری اظهار کرد: شرکت هواپیمایی قطر بدلیل تنوع ناوگان در فصولی از سال که با افزایش تعداد مسافر مواجه می‌شود از هواپیماهای با ظرفیت بیشتر(پهن پیکر) استفاده می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  درآمد‌های عملیاتی شرکت سنگ آهن گهر زمین (قسمت آخر)

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: در ایام نوروز از ۲۴ اسفند لغایت ۱۰ فروردین قطر ایرویز ۲۱۵۸۳ مسافر را در قالب ۹۵ پرواز در مسیر دوحه تهران و بالعکس جا‌به‌جا کرده است.

چلندری بیان  کرد: شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) آمادگی دارد هرگونه درخواست افزایش پرواز را از سوی شرکت‌های هواپیمایی با هماهنگی سازمان هواپیمای کشوری بررسی و پاسخ دهد.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *