ورزشی

ربیعی: مقاومت ما بعد از پنالتی سپاهان شکسته شد/ دربی اصفهان باید باکیفیت‌تر باشد

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان اظهار کرد: بازی به نسبت درستی انجام دادیم و هدف ما جلوگیری از بخش‌های تهاجمی سپاهان بود که نسبت به اکثر تیم‌هایی که در نقش‌جهان بازی کردند، سعی کردیم کم‌تر موقعیت دهیم.

او ادامه داد: سپاهان تیم پرمهره و دارای بازیکنان خلاقی است، پنالتی که برای سپاهان گرفته شد، مقاومت ما را شکست، بعد از آن بازتر بازی کردیم و موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد.

ربیعی تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد پنالتی کارشناسی کنم، اما در بازی با شمس‌آذر و استقلال خوزستان ۲ پنالتی محرز‌تر برای ما گرفته نشد، اما این‌ها در بازی طبیعی است. شاید شانس من است؛ کمیته داوران مصداق غلط نداشته باشد، اما ۵۰ – ۵۰‌ها را برای تیم ما نگرفتند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: پنالتی‌های سخت‌گیرانه علیه ما گرفته شده است، مثلاً اخراج کامیابی‌نیا مقابل هوادار سخت‌گیرانه بود.

مطلب پیشنهادی:  رکورد یوونتوس به دست شاگردان آلونسو شکسته شد

او با اشاره به کیفیت بازی گفت: بازی کیفیت مد نظر را نداشت، با توجه به بضاعتی که داشتیم، فوتبال بازی کردیم، شاید این مدل بازی باب دل من نباشد، اما دربی اصفهان می‌تواند باکیفیت‌تر باشد.

ربیعی در پایان گفت: با فاصله کم بازی داریم، بازی تمام شده است و باید ریکاوری جسمی و ذهنی داشته باشیم و برای بازی بعدی آماده شویم، ۷ بازی دیگر در لیگ داریم، امیدوارم در نهایت با توجه به اسکواد محدودی که داریم، طبق برنامه‌ای که داشتیم، نسبت به سال گذشته بهتر باشیم.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *