سیاسی

عملیات وعده صادق هیمنه هالیوودی رژیم صهیونیستی را درهم شکست

مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره عملیات وعده صادق گفت: عملیات وعده صادق آرمان استقلال و عزتی بود که به برکت حضرت امام خمینی (ره) و خون ۲۳۰ هزار شهید مثل حاج قاسم‌ها، شهید زاهدی‌ها و شهدای مقاومت مثل ابومهدی المهندس، فاطمیون و زینبیون شکل گرفت.

وی اظهار کرد: عملیات وعده صادق برای عزت و جلوگیری از ماشین کشتار جمعی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در جنگ‌های نیابتی با درایت، تدبیر و ژرف‌نگری حضرت آقا صورت گرفت.

نماینده مردم اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در مجلس ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران ۴۵ سال مورد ظلم قرار گرفته و ۱۷ هزار شهید ترور توسط منافقین که آمریکا و اسرائیل حامی‌اش بوده، داشته است همچنین شهدای هسته‌ای و دانشمندانی مثل شهید طهرانی مقدم و احمدی روشن را تقدیم انقلاب کردیم و امروز در قله اقتدار ایستاده‌ایم.

مطلب پیشنهادی:  عملیات وعده صادق نابودی رژیم صهیونیستی را چند قدم جلو انداخت

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: با عملیات وعده صادق هیمنه هالیوودی و پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آن مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه و برخی از کشور‌های دیگر که در پدافند به صهیونیست‌ها کمک کردند را درهم شکستیم و جمهوری اسلامی ایران با بیش از ۲۵۰ موشک بالستیک و پهپاد که با همت و توانمندی نیرو‌های داخلی، جوان و متخصص که در تحریم‌های ظالمانه با نگاه خودمحوری ساختند در یک جنگ الکترونیک آنها را از اقصی‌نقاط ایران به پرواز درآوردند و به آن اهدافی که می‌خواستند شلیک کردند.

یوسفی با بیان اینکه حجم تخریب مهم نیست بلکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران مهم است، تصریح کرد: پاسخ ایران به اسرائیل ذیل ماده ۵۱ منشور ملل متحد انجام شد، چون کنسولگری خاک آن کشور است و اسرائیل به آن تعدی کرد به همین دلیل قلم پای آن را شکستیم و هر کشور دیگری بخواهد نگاه چپ به جمهوری اسلامی داشته باشد پاسخ ایران کوبنده‌تر خواهد بود حالا چه غاصبان صهیونیست باشند و چه کشور‌های دیگری که بخواهند عملیات را از خاکشان انجام دهند.

مطلب پیشنهادی:  آمریکا صلاحیت ادعا در زمینه حقوق بشر را ندارد

وی تاکید کرد: دوران بزن و دررو تمام شده و معلوم شد هیمنه ارتش سوم، چهارم، پنجم و ششم جهان چیزی به جز بلوف نبوده است و امروز آزادگان جهان از عملیات وعده صادق خوشحال شدند، اما کسانی که خوی درندگی دارند بیش از ۳۴ هزار شهید فلسطینی در جنگ غزه و بیش از ۱۲۰ هزار شهید در هفتاد سال گذشته در فلسطین را نمی‌بینند.

عضو هیئت رئیسه مجلس بیان کرد: مردم آزاده دنیا در سوئیس، انگلیس، آمریکا و در بسیاری در کشور‌های غربی تظاهرات چند ده هزار نفری در محکومیت کشتار رژیم غاصب صهیونیستی در دفاع از زنان و کودکان غزه انجام دادند، اما دولتمردان غربی آنها را نمی‌بینند و بیدار نشدند و مثل شهرک‌نشینان مستاجر عاریه‌ای رژیم غاصب زمانی بیدار شدند که موشک‌ها و پهپاد‌های ایران در بالای سرشان بود.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *